8,50 euro brutto /h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji czekolady Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 27 lutego 2015 01:32

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz na produkcji wyrobów czekoladowych. Zatrudnienie w Berlinie od marca 2015 dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji czekolady

Termin: praca od marca 2015

Lokalizacja: Berlin

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Przydzielone zadania mają na celu wsparcie ogólnych prac produkcyjnych w fabryce czekolady.
  • Obowiązki to między innymi: przygotowanie mas zgodnie z recepturą producenta, pakowanie, pilnowanie porządku czy też kontrola jakości.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy tymczasowej od zaraz na 3 miesiące
  • zdolność do sprawnego przyswajania wiedzy
  • otwartość, zwinność
  • zdolności manualne
  • umiejętność odnalezienia się w nowym miejscu
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na okres 3 miesięcy
  • umowa o pracę na czas określony
  • ewentualne możliwość przedłużenia umowy do pół roku
  • na miejscu wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc we wszelkich kwestach organizacyjnych i przy zaaklimatyzowaniu się
  • zapewnione płatne zakwaterowanie, jest to miesięczny koszt w wysokości 150 euro

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną:

„Tymczasowa praca przy pakowaniu czekolad, Berlin”

prosimy przesłać z załączeniem CV na adres: polnische-arbeiter@clerk.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-czekolady-bez-jezyka-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 15054ef9a5aa9f34

ilość wszystkich wyświetleń: 7895, dzisiaj: 1

22 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji czekolady Berlin”

  1. witam czy jest możliwość pracy w nadgodzinach?

  2. niezgoda łukasz na 27 lutego 2015 @ 20:00

    jestem gotowy do pracy od zaraz prosze o meila abym mógł przesłać cv

  3. Witam!
    Chętnie podejme oferowaną pracę – możliwy wyjazd od zaraz.
    Proszę o kontakt
    +48500879208
    Pozdrawiam Artur

  4. Witam zainteresowany jestem ofertą pracy proszę o kontakt pod nr. 511221268 lu e-mail
    Pozdrawiam Robert

  5. Robertbonn na 1 marca 2015 @ 21:33

    Zainteresowany jestem ofertą pracy proszę o kontakt pod nr. 511221268 lub e-mail Pozdrawiam Robert

  6. produkcja czekolady na 2 marca 2015 @ 10:06

    witam jestem zainteresowany ofertą pracy pochodzę z podkarpacia pracowałem w niemczech przy szparagach prosze o odpowiedz 539667154

  7. krystyna dąbrowska na 3 marca 2015 @ 09:34

    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy. Jestem sumienna i uczciwa i obowiązkowa mogę wyjechać zaraz. Zostawiam nr tel 662-063-119 Pozdrawiam Krystyna Dąbrowska

  8. Witam mam na imię Dawid i jestem zainteresowany tą pracą, pracowałem juz w Niemczech jako pomocnik budowlany. Również pracowałem w Holandii w drukarni jako pracownik przy taśmie moja praca polegała na szybkim odbieraniu paczek z ulotkami z taśmy i układaniu na palety. Proszę o kontakt na e-mail lub na nr tel 661623317.

  9. Rafał i Kasia na 4 marca 2015 @ 02:38

    Jestesmy gotowi do pracy od zaraz. Nr kontaktowy 514 186 898

  10. produkcja czekolady na 4 marca 2015 @ 18:20

    Jestesmy z mezem zainteresowani ta oferta prosze o kontakt 796 828 072

  11. Produkcja czekolady na 5 marca 2015 @ 10:37

    Witam
    Jestem zainteresowany ofertą,mogę podjąć pracę od zaraz.Proszę o kontakt 664714294
    Pozdrawiam Mariusz

  12. Witam. Ja i mój partner jesteśmy gotowi zacząć od zaraz. Proszę o kontakt 531822371

  13. produkcja czekolady na 5 marca 2015 @ 17:34

    Witam,para jest zainteresowana ofertą pracy,proszę o odpowiedz 723424680

  14. Witam.Jestem zainteresowana prcą od zaraz.Proszę o kontakt. Tel. 602133209.Pozdrawiam

  15. małgosia na 7 marca 2015 @ 12:05

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy mój tel 511298382

  16. prosze o kontakt e-mail jestem zainteresowany ta oferta mieszkam w berlinie

  17. Witam pilnie szukam pracy za granica! znam jezyk grecki i podstawy angielskiego. Podejme kazda prace. prosze o kontakt telefoniczny tel : 603714169

  18. witam,jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz,posiadam własne auto,podstawy języka niemieckiego,doświadczenie w pracy na produkcji,mój numer telefonu:661-485-465,email:kamil_grzybowski4@wp.pl

  19. Witam
    Chciał bym się dowiedzieć czy oferta jest dalej aktualna >? Chętne dwie osoby do pracy od zaraz , proszę o szybką odpowiedź . Mój nr kom 5003346739
    Pozdrawiam Kamil

  20. Czy ta oferta pracy jest nadal aktualna. Pochodze ze Swinoujscia i jestem zaintersowana ta oferta pracy. Moj email rozyczkaa@orozyczkaa@o2.pl

  21. Witam ja w raz kolezanka jestesmy zainteresowane oferta pracy posiadamy doswiadczenie .Prosimy o kontakt 780142380