2100-2600/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji detergentów Brema 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Brema
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 01:06

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Bremy na produkcji chemii gospodarczej. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miejsce zatrudnienia: Brema, Niemcy

Wynagrodzenie: 2100-2600 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca produkcyjna w zakładzie z Bremy
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za mycie, obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • obowiązkiem będzie dostarczenie półproduktów i dbanie o ciągłość produkcji

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • uczciwość, pracowitość, zaangażowanie
  • sumienne wypełnianie zadań
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie od zaraz
  • zakwaterowanie za 250 euro miesięcznie w pokoju jednoosobowym
  • pary mają zapewnione lokum na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie
  • umowę niemiecką na 3 miesiące
  • możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2019

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-brema-2019/

ID ogłoszenia: 4645c34fdab89208

ilość wszystkich wyświetleń: 333, dzisiaj: 2