€ 1800-2300 brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka produkcja rowerów Duisburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Duisburg
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2018 06:23

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Duisburgu na produkcji rowerów. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 1800 do 2300 brutto miesięcznie

Miejscowość: Duisburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • powtarzalna praca na produkcji przy montażu rowerów oraz części rowerowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się składaniem części za pomocą elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie jako pracownik produkcji lub serwisant rowerowy
  • zaangażowanie
  • motywacja

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • opcja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość udziału w tanim kursie języka niemieckiego
  • umowę o pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • płatne lokum w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja rowerów – montaż, Duisburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-duisburg/

ID ogłoszenia: 5335ad7babdefc38

ilość wszystkich wyświetleń: 1644, dzisiaj: 1