1450 euro brutto miesięcznie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie kanapek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2016 23:43

Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla 4 Polaków na produkcji przy pakowaniu kanapek. Zatrudnienie w Düsseldorfie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Lokalizacja: Düsseldorf

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Zarobki: 1450 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • układanie składników na chlebie/wrapach
  • kontrola jakości
  • pakowanie gotowych kanapek
  • etykietowanie
  • praca wykonywana będzie przy taśmie z uwzględnieniem najsurowszych przepisów BHP

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dobra kondycja
  • brak problemów ze zdrowiem
  • znajomość zasad BHP
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • umowa zgodna z niemieckimi standardami
  • zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie w pełni wyposażonym mieszkaniu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych powyższym ogłoszeniem prosimy o kontakt mailowy. Konieczne jest załączenie CV ze zdjęciem oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Adres: neuearbeit@berlin.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca pakowanie kanapek, Düsseldorf 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-pakowanie-kanapek-przy-tasmie-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 110569d6396b4d77