10 euro brutto/h + premia + zamieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie perfum Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: 5-6 miesięcy
  • Opublikowany: 6 listopada 2016 16:59

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Dortmundzie przy pakowaniu perfum z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Wakaty: 2
Zarobki: 10 euro brutto na godzinę
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pakowanie perfum przy stołach
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przepakowywanie flakonów w nowe opakowania, foliowanie i etykietowanie

Wymagamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • odpowiedzialne wywiązywanie się z obowiązków
  • szybkość, zwinność

Zapewniamy:

  • dla pracowników najrzetelniejszych możliwość otrzymania premii i dodatków
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • pracę na okres ok. 5 do 6 miesięcy
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w kwestiach urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: pakowanie-perfum11/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-perfum-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 563581d4535eda54

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie perfum Dortmund”

  1. anulka363636 na 7 listopada 2016 @ 13:09

    Dzień dobry

    Jestem zainteresowana państwa ofertą..mam duże doświadczenie na lini produkcyjnej oraz
    pracą za granicą…Jestem dokładna ,zwinna ,potrafię pracować w grupie..
    Jestem dyspozycyjna od zaraz chęcią do pracy…
    Bardzo proszę o w miarę szybki kontakt..
    690258710..Dziękuję

    Z Poważaniem
    Anna Ćwięczek