1620 euro/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie portfeli Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 04:30

Zatrudnimy pakowacza bez znajomości języka od zaraz w zakładzie ze Stuttgartu. Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu art. skórzanych.

Stanowisko: Pakowacz
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Pensja: 1620 euro miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za pakowanie artykułów skórzanych – portfeli, aktówek, pasków, itp.
  • każdą rzecz należy skontrolować pod kątem jakościowym a następnie włożyć do logowanych woreczków lub w materiał
  • odpowiednio przygotowane towary należy następnie włożyć do pudełek i dołączyć certyfikaty autentyczności w postaci karty z kodem
  • uszkodzone lub wadliwe produkty należy odpowiednio oznaczyć i opisać

Oczekiwania:

  • ostrożność, dokładność, odpowiedzialność
  • zwracanie uwagi na szczegóły
  • zdolności manualne
  • samodzielność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym samochodem
  • konieczność przestrzegania regulaminu i podpisania zgody na kontrolę rzeczy po każdej zmianie
  • możliwość pracy w hali monitorowanej

Zapewniamy:

  • atrakcyjne rabaty na akcesoria
  • zatrudnienie na podstawie umowy na okres próbny z możliwością przedłużenia dla osób godnych zaufania
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • zapewnione odpłatne zamieszkanie na miejscu w cenie 150 euro
  • dodatkowe zarobki za zaangażowanie

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na poniższy adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: pakowaczgalanteriiskórzanej/01/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-skorzanych-art-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 6755871345e5790f

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie portfeli Stuttgart”

  1. Amanda Schwiertz na 10 stycznia 2017 @ 21:15

    Bardzo jestem zainteresowana praca prosze o kontakt pod numer 504-764-875 lub na e-maila Kevin.123@onet.eu prace przyjme od zaraz.Z góry dziękuję pozdrawiam

  2. MalgoSylwia na 18 stycznia 2017 @ 20:52

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą. Mieszkam w Niemczech wschodnich i bardzo zależy mi na pracy na zachodzie. Bardzo proszę o kontakt: graf@data.pl