10 euro brutto/h + mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie sera 2017 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2017 03:37

Aktualnie proponujemy pracę w Niemczech przy pakowaniu sera dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie 2017 z fabryki w Dortmundzie do podjęcia od zaraz.

Rozpoczęcie zatrudnienia: Od zaraz
Stanowisko: Pakowacz sera
Miejscowość: Dortmund, Niemcy
Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca produkcyjna przy kontrolowaniu jakości, przenoszeniu i pakowaniu
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych i krojenie w zależności od potrzebo
  • pracownik będzie wykonywał swoje obowiązki przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w grupie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • szkolenie wdrażające, głównie z zasad BHP oraz obsługi maszyn produkcyjnych
  • umowę niemiecką początkowo na okres 3 miesięczny
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w hotelu robotniczym znajdującym się niedaleko zakładu pracy

Aplikacja:

Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie sera 07/2017, Dortmund”, należy przesłać wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-sera-dortmund/

ID ogłoszenia: 9759526541d7fe4

2 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie sera 2017 Dortmund”

  1. Kasia Kruczkowska83 na 30 czerwca 2017 @ 12:34

    Witam. Jestem zainteresowana w/w oferta. Proszę o kontakt mailowy.

  2. Elanos1992 na 10 lipca 2017 @ 11:44

    Mam pytanie czy na tej mapce obok kontaktów znajduje sie adres tej firmy albo może jakiegos biura pośrednictwa pracY?