2300-2700 € brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka produkcja detergentów dla par Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 4 czerwca 2022 00:38

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla par na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii także bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • przestrzeganie zasad BHP;
  • odpowiedzialność;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem, kontrolowaniem jakości, wykładaniem opakowań na taśmę oraz naklejaniem etykiet i obsługiwaniem urządzeń;
  • zadania będzie przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem oraz na podstawie posiadanych kwalifikacji.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dokładność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • szybkie uczenie się nowych informacji;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 350 € na mc od osoby;
  • niemiecką umowę na pełny etat;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • możliwość rozwijania się.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim lub polskim można wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2022/06

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 102629a587697146