1660 euro brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka produkcja zabawek Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 września 2016 05:25

Ogłoszenie pracy w Niemczech aktualne od zaraz na produkcji zabawek plastikowych dla dzieci. Oferta ze Stuttgartu dla 5 osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zabawek
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 5
Pensja: 1660 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna – montaż zabawek plastikowych dla dzieci
  • zadania wykonywane będą ręcznie oraz z użyciem narzędzi
  • konieczna będzie stała kontrola jakości
  • pakowanie zabawek spełniających normy jakościowe
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz do końca roku
  • zręczność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy i zaaklimatyzowaniu
  • punktualne stawianie się do pracy
  • gotowość do pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • możliwość korzystania z atrakcyjnego zaplecza socjalnego
  • zamieszkanie płatne w cenie 150 euro miesięcznie od osoby
  • legalną umowę o pracę
  • przyjazny zespół
  • zarobki wypłacane w ustalonym terminie na konto pracownika

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku wiadomości proszę wpisać: „Niemcy praca od zaraz na produkcji zabawek plastikowych, imię i nazwisko”
źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-zabawek-bez-jezyka-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 3457e71f3fdfee0

ilość wszystkich wyświetleń: 498, dzisiaj: 1

4 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka produkcja zabawek Stuttgart”

  1. jestem zainteresowany praca

  2. Witam ,

    W nawiązaniu do oferty pracy na portalu praca-niemcy24 :

    Chciałbym zgłosić swoja kandydaturę . Posiadam doświadczenie pracy w Niemczech, pracowałem dla Firmy REWE, oraz mam wyrobione wszelkie papiery , dot. pracy legalnej w Niemczech, znajomość Niemieckiego na poziomie podstawowym, lecz biegła znajomość Angielskiego. Ponad to , chciałbym dodać, że poszukuję pracy na stałe , a więc chętnie nawiąże współprace. Posiadam własny samochód i jestem bardzo zdyscyplinowanym i samodzielnym pracownikiem.

    Wszelkie pytania proszę kierować na pocztę elektroniczną

    Łączę wyrazy uszanowania

  3. Witam jestem zainteresowana wraz z mężem Panstwa oferta pracy.