11,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu wafelków Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2018 00:46
  • Wygasa: 5 dni, 10 godzin

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka na stanowisko pakowacza w fabryce spożywczej. Niemcy praca w Bremen od zaraz dla Polaków przy pakowaniu wafelków i ciastek.

Stanowisko: Pakowacz wafelków

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Umowa: 3 miesiące z opcją przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa, powtarzalna praca przy pakowaniu żywności – ciastek i wafelków
  • osoba zatrudniona będzie stała przy taśmie i pakowała wyroby zgodnie z wytycznymi

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność na okres 3 miesięcy
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • odpowiedzialność, pracowitość, zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia pakiet startowy w którego wchodzi komplet odzieży roboczej
  • przeszkolenie pracownicze przeprowadzane jest w języku polskim
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie początkowo na okres próbny
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 120 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie wiadomości z załączeniem CV, zgody na przetwarzanie danych oraz aktualnych danych kontaktowych na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-wafelkow-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 9765c03cc1a59683