Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

10,77€ brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy produkcji żywności wegańskiej i ekologicznej, Turyngia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Turyngia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lipca 2021 01:42
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy produkcji żywności wegańskiej i ekologicznej, Turyngia

Opis

Na terenie Turyngii od zaraz propozycja ciekawej pracy w Niemczech również bez znajomości języka na produkcji żywności wegetariańskiej i ekologicznej. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Interesuje Cię ta oferta? Wejdź tu: Aplikuj | Contrain i wypełnij formularz aplikacyjny. Nasz rekruter oddzwoni i przedstawi Ci szczegóły

10,77€ brutto/h
Niemcy, Turyngia
Produkcja
Praca tymczasowa

Contrain działa od 23 lat. Na rynkach holenderskim, niemieckim i polskim zapewnia zatrudnienie dla ponad 3 500 osób rocznie. W 2021 magazyn Forbes opublikował ranking 300 najlepszych pracodawców w Polsce, w którym firma zajęła 12-te miejsce w swojej kategorii. Najważniejsze wartości firmy to etyka i współpraca.

Szczegóły:

Praca przy produkcji żywności
Napełnianie maszyn i worków
Ważenie i załadunek towaru na palety
Prace pomocnicze – proste czynności

Atuty pracy:

Stawka 10,77 € brutto/h
Nadgodziny płatne 13,46€ brutto/h
100€ netto za pracę w soboty
Bez znajomości języka i doświadczenia
Praca w trybie zmianowym
Wykonywana praca jest łatwa – z pewnością sobie poradzisz
Stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu w Niemczech
25 dni urlopowych płatnych w ciągu roku
Umowa o pracę tymczasową
Świetna atmosfera w miejscu pracy
Tanie zakwaterowanie – 8€/doba
Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec
Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić do 200 zł za każdą poleconą osobę do pracy

Agencja zatrudnienia numer 5612

Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl lub marketing@contrain.pl

Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl

a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 22[1] k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.

b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.

c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy

d/ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.

e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22[1] k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych

i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

ID ogłoszenia: 88660f7cd22aa421

 

ilość wszystkich wyświetleń: 344, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.