1950-2650/mc €

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 23 grudnia 2019 02:08

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Berlina na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1950 do 2650 euro brutto miesięcznie – w zależności od doświadczenia, znajomości języka i posiadanych kwalifikacji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • praca w nowoczesnym zakładzie produkującym kosmetyki ekologiczne
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o najwyższą jakość zarówno produkcji jak i wyrobów, obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • samodyscyplina
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • przyjazną, rodzinną atmosferę
  • pomoc przy formalnościach
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres 3 tygodni z opcją podjęcia stałej współpracy
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zakwaterowanie, dla par to koszt 450 euro za pokój, pokój jednoosobowy to koszt 250 euro i za miejsce w pokoju wieloosobowym 150 euro miesięcznie/os

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną:”Nr ref. pkos/a4/12/19″ należy przesłać drogą elektroniczną, z załączeniem CV, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7765dff3ff515061

ilość wszystkich wyświetleń: 922, dzisiaj: 1