1850-2650 € brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 18 lutego 2019 03:29

Zatrudnienie w nowoczesnej fabryce z Dortmundu dla osób bez znajomości języka. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miasto: Dortmund, Niemcy

Pensja: w zależności od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka stawka waha się od 1850 do 2650 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • powtarzalna praca produkcyjna
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ustawianie na linii pustych opakowań
  • nadzór nad maszynowym napełnianiem
  • dbanie o ciągłość produkcji
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • pracowitość
  • zdolności manualne
  • zwinność
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • przyjazny, zgrany zespół
  • pracę od lutego 2019
  • zatrudnienie na pół roku
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stałe dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • płatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie od osoby w pokoju 2 osobowym lub za miejsce w pokoju jednoosobowym 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/a4/02/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 1745c694e1d8ff45

ilość wszystkich wyświetleń: 1475, dzisiaj: 1