1886/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 17 stycznia 2019 03:40

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Düsseldorf na produkcji zabawek. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech 2019 bez znajomości języka i doświadczenia. Na miejscu zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 1886 euro brutto miesięcznie plus dodatek na pokrycie kosztów zamieszkania

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • praca manualna przy linii produkcyjnej, polegająca na montażu części zabawek z tworzyw sztucznych
  • dbanie o wysoką jakość oraz pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • przeszkolenie pracownicze
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na pełny etat
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 300 euro od osoby
  • dofinansowanie na pokrycie kosztów zamieszkania w wysokości 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-zabawek/01/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-produkcji-zabawek-od-zaraz-dusseldorf-2019/

ID ogłoszenia: 5435c3f65d2bed93

ilość wszystkich wyświetleń: 1334, dzisiaj: 1