1850 €/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie perfum Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 11 października 2019 03:40

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska pracy:

  • monotonna i powtarzalna praca manualna polegająca na pakowaniu flakonów perfum do pudełek
  • pracownik wykonuje zadania w komfortowej, siedzącej pozycji

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • wysoka kultura osobista
  • pełna samodzielność
  • umiejętność pracy bezkonfliktowej w grupie
  • wydajność, sumienność, zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w wynajmowanym mieszkaniu
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę początkowo na okres próbny z opcją przedłużenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych, które są niezbędne do podjęcia zatrudnienia legalnego

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie perfum, Berlin 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 10005d9f7c2ac4e52