9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie wędlin Bochum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bochum
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2016 02:05

Oferujemy pracę w Niemczech dla przetwórni mięsnej przy pakowaniu wędliny krojonej na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Bochum bez znajomości języka od zaraz w charakterze pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miejscowość: Bochum

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz, start od sierpnia 2016

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik w pozycji stojącej będzie ręcznie układał plastry wędliny zgodnie z wagą
  • wkładanie odpowiednio przygotowanych tacek do maszyny paczkującej
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz w Niemczech
  • zmotywowanie, odpowiedzialność, pracowitość
  • energiczność, szybkość
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane osoby mogące przyjechać swoim samochodem

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz początkowo na 3 miesiące
  • możliwość przedłużenia umowy
  • darmowe zakwaterowanie
  • dla pracowników firmy zapewnione są tanie obiady do wykupienia w stołówce firmowej
  • urlop

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy pakowaniu wędliny, Bochum”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-wedliny-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-bochum/

ID ogłoszenia: 66357992b98981ab

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie wędlin Bochum”

  1. piotr jozwiak na 4 sierpnia 2016 @ 17:30

    witam jestem zainteresowany praca od zaraz.muj numer 690261932 dzinkuje

  2. Witam. Jestem zainteresowany pracą od zaraz. Mój numer 510071441