1850-2650 €

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2019 02:27

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych. Zatrudnienie dla 5 Polaków bez znajomości języka w fabryce z Dortmundu. Na miejscu zorganizowane jest płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Wakaty: 5

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1850-2650 euro brutto miesięcznie w zależności od znajomości języka, umiejętności i posiadanych kwalifikacji

Umowa: na okres 6 miesięcy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca polegać będzie na manualnym wykładaniu pustych opakowań na taśmę produkcyjną
  • kontrolowanie procesu napełniania opakowań produktem
  • inne zadania związane z obsługą maszyn, pakowaniem i przeprowadzaniem kontroli jakości

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • możliwość wykonywania prac monotonnych i powtarzalnych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracę w zgranym zespole
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • umowę na 6 miesięcy
  • rozpoczęcie zatrudnienia od zaraz
  • zatrudnienie na pól roku z opcją podjęcia długotrwałej umowy o pracę
  • płatne zamieszkanie, koszt to 150 euro w 2 osobowym pokoju lub 250 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pkos/a4/03/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-dortmund-2019/

ID ogłoszenia: 8635ca9c3fba2700