9.23 euro brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu drobiu, Haren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Haren
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 MIESIĘCY
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2017 04:14

Oferta pracy w Niemczech również dla par przy pakowaniu drobiu na linii produkcyjnej w Haren. Zatrudnienie od zaraz również dla osób bez języka niemieckiego.

PRACOWNIK PRODUKCJI – PAKOWANIE DROBIU
Miejsce pracy: Haren, Niemcy
Zakres obowiązków:
- rozkład, przetwarzanie i pakowanie produktów mięsnych
- praca na taśmie
- praca w systemie zmianowym

Oferujemy:
- stawka 9,23€ brutto + dodatki
- komfortowe zakwaterowanie (250 euro)
- niemiecka umowa o pracę, praca na dłuższy czas
- opieka polskiego przedstawiciela

Wymagania:
- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
- zdolność do przystosowania się
- umiejętność pracy w grupie
- solidność
- prawo jazdy kategorii B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy lub skontaktowanie się z naszym biurem.
Email: ase@cp-personal.com

ID ogłoszenia: 60358e765ed797e9

ilość wszystkich wyświetleń: 238, dzisiaj: 2

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez ase@cp-personal.com

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ase@cp-personal.com »