10,84/h € + zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji batonów 2018 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2018 00:13

Aktualnie oferujemy zatrudnienie dla par w fabryce z Hamburga na produkcji batonów czekoladowych. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym za darmo na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 4

Lokalizacja:Hamburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji batonów czekoladowych
  • osoba zatrudniona będzie dbała o odpowiednio wysoką jakość produktów
  • inne obowiązki to obsługa maszyn, odmierzanie i mieszanie składników itp.

Oczekiwania:

  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • aktualna książeczka (badania) z sanepidu
  • staranność, uczciwość, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • umowę na okres próbny
  • zamieszanie zapewnione bezpłatnie na miejscu – zapewnione są 2 osobowe pokoje z dostępem do kuchni i łazienki
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com

Wiadomość prosimy zatytułować: produkcja batonów czekoladowych, Hamburg 07/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-batonow-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 6005b41d02ad88bd