2650 € brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2023 00:26

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf od zaraz dla par na produkcji zabawek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie różnych części zabawek z tworzyw sztucznych w jedną całość;
  • praca z wykorzystaniem narzędzi;
  • sprawdzanie jakości zabawek;
  • umieszczanie zabawek w opakowaniach, a następnie umieszczanie ich na paletach;
  • możliwość obsługiwania różnych maszyn.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • precyzyjność i dokładność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • chęć pracy w różnych systemach czasowych;
  • odpowiedzialność;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • przeszkolenie dla pracowników;
  • rekrutację on-line;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc w procesie adaptacji;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby albo 500 € na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: https://bit.ly/aplikacja-praca

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-dla-par-przy-produkcji-zabawek-w-fabryce-z-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 3056426e613a0ee2