2200-2450 brutto €

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 28 maja 2020 02:47

Oferta pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza dla par bez znajomości języka. Ogłoszenie z Berlina aktualne od zaraz przy pakowaniu przekąsek solonych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2200 do 2450 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • prosta praca manualna przy ręcznym pakowaniu przekąsek solonych
  • pracownik będzie pilnował ciągłości produkcji oraz kontrolował jakość produktów finalnych

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne
  • pracowitość, odpowiedzialność, sumienność
  • zręczność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony, a dla najlepszych stałą umowę o pracę
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 300 euro miesięcznie za pokoje 2 osobowe dla par

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie aktualnego CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen2020@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 06/Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-dla-par-pakowanie-przekasek-od-zaraz-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 2395eccea307c334