13-16/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie drogeryjnym bez języka Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 11 lutego 2019 02:54

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech 2019 na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zatrudnienie w rejonie Berlina dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu i pakowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Berlin

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości od 13 do 16 euro brutto, wysokość będzie uzgadniana indywidualnie

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca w hurtowni kosmetycznej na dziale magazynu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przyjmowanie dostaw, kompletowanie zamówień, dbanie o porządek wprowadzanie danych do systemu
  • zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Wymagania:

  • zmotywowanie
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych na prośbę prawodawcy

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość wzięcia udziału w kursie języka niemieckiego
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro od osoby
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomość należy przesłać na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: magazyn drogeryjny, Berlin 02/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 1165c6026b68e1e5