14,00 - 15,50 € brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji pączków bez języka Augsburg 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 25 lutego 2023 00:06

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2023 dla Polaków w Augsburgu od zaraz na produkcji pączków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: 14,00 – 15,50 € brutto na godz. w zależności od znajomości języka i doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na zmianie nocnej przy produkcji pączków z dziurką;
  • pracownik będzie wyrabiał ciasto, obsługiwał piec oraz dekorował gotowe produkty.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na zmianie nocnej;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka i posiadanie doświadczenia;
  • dostępność na dłużej;
  • znajomość oraz umiejętność przestrzegania zasad BHP do pracy z żywnością.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • niemiecką umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia zatrudnienia.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Produkcja pączków Augsburg – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-paczkow-augsburg-2023/

ID ogłoszenia: 77663f8fcfe66218