do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Niemczech pakowanie kosmetyków dla par bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Cheminitz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 marca 2015 14:24

Poszukujemy pracowników do podjęcia tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków na taśmie. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka w Cheminitz.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Start: od zaraz

Lokalizacja: Cheminitz

Czas trwania umowy: 6 tygodni

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zrywał opakowania z kosmetyków – w zależności od zapotrzebowania samą folię lub całkowite pozbycie się opakowania.
  • Obowiązkiem następnie będzie ponowne zapakowanie perfum – umieszczenie w opakowaniach kartonowych i włożenie do maszyny foliującej.

Oczekujemy:

  • zręczność, zorganizowanie
  • bystrość, dokładność
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem na czas trwania umowy
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej
  • obowiązkowość, umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca na 6 tygodni
  • zapewnione pełne ubezpieczenie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pracodawca wypłaca należności raz w miesiącu
  • zaliczki możliwe są do pobrania raz w tygodniu
  • zorganizowane zamieszkanie bezkosztowo

Aplikacja:
Ogłoszenie zatytułowane: „Pakowanie kosmetyków w hurtowni, Cheminitz” należy przesłać na adres: zuver@consultant.com

źródło:

ID ogłoszenia: 80854f97a858bd2f

12 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech pakowanie kosmetyków dla par bez języka”

  1. Witam wraz z dziewczyną jestesmy zainteresowani ofertą,proszę o kontakt na mój email; Pozdrawiam

  2. Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt e-mail. Pozdrawiam.

  3. witam jestem zainteresowany ofertą wraz kolegą posiadam własny samochód proszę coś więcej powiedzieć o ofercie pozdrawiam

  4. Witam jesteś jednocześnie zaciekawiony zainteresowany zarazem. Mam ćwierć wieku młody zdyscyplinowany pogodny. Jeśli są wolne etaty chętnie skorzystam +48739557337. Gorąco Pozdrawiam

  5. kamil6694 na 10 marca 2015 @ 12:31

    Witam, wraz z kolegą jestem chetny do podjęcia pracy. Proszę o podanie szczegołow i kontakt na numer 793786826 lub na e-mail. Pozdrawiam

  6. witam jestem zainteresowana z koleżanka ofertą. proszę o kontakt e-mail. pozdrawiam

  7. Witam wraz z mezem jestesmy zainetresowani oferta pracy ,posiadamy samochod ,prosze o kontakt na e-mail.

  8. Witam

    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani praca -proszę o kontakt na e-mail.Oboje mamy prawo jazdy B.Czy są ograniczenia wiekowe ?

  9. Wiktoria na 16 marca 2015 @ 17:18

    Witam , jestem młodą, inteligentną kobietą ,lubiącą wyzwania i kontakt z ludźmi .Moim atutem jest również doświadczenie w prowadzeniu samochodu oraz dobry angielski. Zaciekawiła mnie powyższa oferta pracy ,proszę więc o jakieś bliższe info na maila . Oczekuję z niecierpliwością,pozdrawiam .

  10. Jestem zainteresowana ofertą.Pracowałam na produkcji jestem zorganizowana sumienna i koleżeńska,proszę odpowiedz 783991425

  11. Gosia i Teresa na 20 marca 2015 @ 09:03

    Witamy
    Mamy zapał do pracy

    – Dobre ogólne zdrowie fizyczne
    – Zręczność, spostrzegawczość
    – Szybkość dostosowania się do nowych warunków
    – Chęć nauki nowych rzeczy
    – Sumienne podchodzenie do zadań
    Jestesmy zainteresowane ta oferta pracy
    Jezeli los nam sprzyja i zostaniemy przyjete prosze o kontakt