10,20 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Brunszwik
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 7 tygodni
  • Opublikowany: 2 listopada 2017 03:55

Opcja tymczasowej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Pilne zatrudnienie przy pakowaniu oraz przepakowywaniu perfum na podstawie umowy podpisanej do 22 grudnia 2017.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Brunszwik, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,20 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Umowa: na 7 tygodni, praca do 22 grudnia włącznie

Zakres zadań:

  • praca manualna przy pakowaniu i przepakowywaniu perfum
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie
  • pracownik samodzielnie składa opakowania, wypełnia, zamyka, czasem etykietuje i foliuje

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • zręczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • lojalność
  • niewymagana znajomość języka aczkolwiek osoby z tym językiem będą mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie w cenie 200 euro za pały pobyt
  • opcja zorganizowania płatnego przejazdu do Niemiec
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysłania wiadomości z załączeniem CV, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

W tytule maila, prosimy umieścić: pakowanie-perfum 11/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-perfum-brunszwik/

ID ogłoszenia: 79559fa2627703e1