166,40/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka dla par na produkcji kremu czekoladowego Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2020 01:10

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Oslo na produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Start: od zaraz

Pensja: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 8

Miasto: Oslo, Norwegia

Obowiązki:

  • w pierwszych dniach pracy pracownik przejdzie gruntowne szkolenie z zasad zakładowych, BHP oraz wdrożenie w obowiązki i szkolenie maszynowe
  • głównym zadaniem pracownika będzie wykonywanie nieskomplikowanych prac o charakterze pomocniczym – pakowanie, przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, obsługiwanie prostych urządzeń, etykietowanie itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • punktualność, sumienność, solidność
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie, pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęci pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • rozpoczęcie zatrudnienia od zaraz
  • pomoc koordynatora Polaka
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • ubezpieczenie pracownicze, płatny urlop
  • norweską umowę o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz, dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2020 z oznaczeniem: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2020″.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-produkcja-kremu-czekoladowego-oslo/

ID ogłoszenia: 6755e8c5f0a127bd

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka dla par na produkcji kremu czekoladowego Oslo”

  1. Kasia Prokop na 14 kwietnia 2020 @ 18:27

    Witam, jestem zainteresowaną ofertą pracy. Proszę o kontakt mailowy kasiabbb0011@gmail.com.
    Pozdrawiam