do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Norwegii 2019 bez języka na magazynie AGD od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 9 maja 2019 03:08

Oferujemy możliwość zatrudnienia na magazynie ze sprzętem AGD we Fredrikstad. Norwegia praca 2019 od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Pensja: do uzgodnienia

Lokalizacja: Fredrikstad

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie codziennych obowiązków magazynowych
  • obowiązki to między innymi: rozładunek, załadunek, kompletowanie zamówień na paletach, zabezpieczanie towarów, wprowadzanie danych do systemu, dbanie o porządek oraz inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do współpracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na okres 6 miesięcy
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • prace dla Polaków również bez znajomości języka od zaraz
  • płatne 3000 NOK miesięcznie zakwaterowanie na miejscu – osoby które nie chcą korzystać spokojnie mogą organizować sobie zakwaterowanie we własnym zakresie
  • prace w pełnym wymiarze godzinowym
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

  • LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 005/2019

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 5175cd1fe18adacd

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii 2019 bez języka na magazynie AGD od zaraz Fredrikstad”

  1. Fifi 1985 na 5 czerwca 2019 @ 11:46

    Witam mam 33 lata jestem zainteresowany ofertą pracy
    Mówię w języku angielskim
    Proszę o kontakt
    +48798121902