164,60/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji kanapek dla par 2018 Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 1 stycznia 2018 19:16

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od stycznia 2018 dla chętnych bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Oslo dla par. Zakwaterowanie zorganizowane jest płatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Liczba miejsc: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2018

Stawka godzinowa: 164,60 koron norweskich brutto

Miasto: Oslo, Norwegia

Obowiązki:

  • praca na produkcji kanapek oraz dań gotowych na potrzeby cateringu linii lotniczych
  • zadania wypełnianie są przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem, porcjowaniem, kontrolą jakości, obsługą maszyn itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • brak uzależnień
  • dostępność od stycznia 2018
  • znajomość zasad HACCP do pracy z żywnością
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia
  • bezpłatną pomoc w przygotowywaniu niezbędnych dokumentów
  • zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę w Norwegii dla par
  • udogodnienie w postaci wspólnego zamieszkania dla par
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, z załączeniem aktualnego CV na adres:

norwayworkers@europe.com z dopiskiem w nagłówku: pk/01/18

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-stycznia-2018-praca-w-norwegii-dla-par-produkcja-kanapek-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 705a478cf88a7ba