173,60 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji pączków z dziurką Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 05:22

Oferta pracy w Norwegii (Fredrikstad) przy produkcji pączków z dziurką – donuts. Zatrudnienie bez znajomości języka dla 8 Polaków do podjęcia od zaraz. Ogłoszenie dotyczy pracy na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 8
Wynagrodzenie: 173,60 NOK na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • różnorodne zadania przydzielane na bieżąco w zależności od aktualnych braków kadrowych
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych do wycinania pączków
  • samodzielne wyrabianie ciasta
  • przygotowywanie odpowiednich mieszanek i dokładne odmierzanie składników
  • układanie pączków na blachach
  • praca manualna polegająca na nadziewaniu pączków i ozdabianiu
  • pakowanie i przygotowywanie do magazynowania

Oczekiwania:

  • doża motywacja
  • możliwość pozostania w pracy również na okres świąt
  • zdolność do wydajnej i efektywnej pracy zespołowej
  • aktualna książeczka z sanepidu do pracy z żywnością
  • doświadczenie w podobnej pracy albo posiadanie wykształcenia o profilu gastronomicznym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy na noce

Zapewniamy:

  • zorganizowane płatne zamieszkanie, znajdujące się o 12 km od zakładu pracy
  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • pracownicy najsumienniejsi będą mogli podjąć stałą pracę w Norwegii na lepszych warunkach
  • pomoc w sprawach urzędowych
  • opiekę polskojęzycznego managera

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV w języku angielskim na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net

W tytule prosimy wpisać: pr/080/2016-2017

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-produkcja-paczkow-donuts-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 431582352afb41c3