156 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka pakowanie słodyczy Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 27 listopada 2017 02:31

Od zaraz oferta pracy w Norwegii jako pakowacz dla chętnych bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie przy pakowaniu słodyczy w zakładzie produkcyjnym z Oslo.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Umowa: na 6 tygodni a dla najlepszych możliwość przedłużenia

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przepakowywanie słodyczy z opakowań zbiorczych do mniejszych zgodnie z deklarowaną wagą
  • zadania wykonywane będą z użyciem wagi

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • brak uzależnień
  • pełna punktualność
  • dostępność od zaraz na 6 tygodni
  • umiejętność pracy pod presją czasu w szybkim tempie
  • zręczność, sprawność fizyczna
  • świetna organizacja czasu pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • stosowanie zasad BHP w wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • umowę tymczasową na około 6 tygodni
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • odpłatne mieszkanie zorganizowane w cenie 50 NOK za dobę od osoby
  • pracownik może skorzystać z taniego obiadu, zapewnionego za 100 NOK dziennie
  • pomoc w szybkim rozliczeniu podatku

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą, zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail z załączeniem CV z aktualnymi danymi kontaktowymi oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/016/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 9935a1ae54c8c38a