163,80 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu przekąsek Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 marca 2018 00:48

Aktualna propozycja zatrudnienia w Bergen przy pakowaniu przekąsek solonych na linii produkcyjnej. Norwegia praca od zaraz dla osób bez znajomości języka na stanowisku pakowacza art. spożywczych.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Pensja: 163,80 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca polegająca na pakowaniu słonych przekąsek przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości, obsługa maszyn
  • przełożony może zlecać inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie płatne 3000 NOK na miesiąc
  • pomoc w procesie rekrutacyjnym polegającą na tłumaczeniu dokumentów, przygotowywaniu umów itp.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zgodnej ze standardami norweskimi
  • pierwszą umowę próbną na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Wiadomość e-mail zatytułowaną: “pp/03/18” wraz z załączeniem aktualnego CV należy przesłać na adres:

  • norway-worker@europe.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-przekasek-bez-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 9685aaaa67399d3d

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu przekąsek Bergen”

  1. PablitoJob na 17 marca 2018 @ 09:58

    Witam uprzejmie!
    Jestem zainteresowany ofertą pracy, mam spore doświadczenie w North IRL, w Danii, i NL. Angielski bardzo dobry, niemiecki podstawowy, nie karalność, brak jakichkolwiek nałogów. ( Szkoła morska )25 lat. Gotowy jestem od zaraz.
    Partnerka również jest zdecydowana. Oczekuję na odpowiedź, bardzo mi zależy nawet na okres próbny jestem zdecydowany.

    Pozdrawiam serdecznie ! +48 735604068

  2. Antoni07 na 18 marca 2018 @ 01:58

    Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz pozdrawiam Antoni telefon
    + 48 500 505 604

  3. Pracowity79 na 22 marca 2018 @ 12:16

    Dzień dobry,
    Jestem zainteresowany ofertą, mogę podjąć pracę od zaraz.
    Numer kontaktowy to +48 609 004 407
    Pozdrawiam
    Mariusz