164,60 NOK/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka na produkcji kanapek Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 14 lutego 2019 04:17

Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii również dla par na produkcji kanapek i wrapów. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Oslo możliwe bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 164,60 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Umowa: na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielna praca produkcyjna
  • przygotowywanie składników – mycie, krojenie, obieranie, szatkowanie, obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • smarowanie chleba/wrapów
  • dbanie o wysoką jakość
  • dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie
  • aktualne badania ze stacji sanitarno-epidemiologicznej – tzw. książeczka z sanepidu
  • pracowitość, odpowiedzialność, sumienność
  • brak uzależnień
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Norwegii również dla par
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • wsparcie w procesie rekrutacji, pomoc w tłumaczeniu i gromadzeniu dokumentów
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w tytule: pk/02/19

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-oslo/

ID ogłoszenia: 8515c63542b70de8