156,80 NOK/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie z odzieżą bez języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 04:23

Hurtownia odzieżowa z Fredrikstad zatrudni od zaraz pracowników do kompletowania zamówień. Oferta pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia
Stawka godzinowa: 156,80 NOK na godzinę pracy
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień dla klientów firmy
  • przygotowanie produktów do wysyłki
  • pakowanie rzeczy, odpowiednie zabezpieczanie i etykietowanie
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność, pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • energiczność
  • dobra kondycja

Zapewniamy:

  • wdrożenie w zadania
  • zarobki wypłacane zawsze na czas
  • atrakcyjne pensje
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na czas określony
  • darmowy przelot z Polski do Norwegii

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie poprzez poniższy formularz z oznaczeniem opcji: „Pakowanie zamówień, Fredrikstad”.

adres: http://bit.do/rekrutacja2017

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-fredrikstad-2017/

ID ogłoszenia: 5955871adf969e74