162,85 NOK za godz. brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji wędlin bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Norwegia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 4 lutego 2015 02:38

Producent mięsny szuka wędliniarza do pracy w Norwegii na linii produkcyjnej. Zatrudnienie dla Polaków na produkcji mięsnej bez znajomości języka norweskiego na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Norwegia
Wynagrodzenie: 162,85 NOK za godz. brutto
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
– wspieranie prac produkcyjnych
– łączenie odpowiednich składników
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– dbanie o zapewnienie jak najwyższej jakości produktów
– zgłaszanie o błędach produkcyjnych

Wymagania:
– wcześniejsze zatrudnienie w masarni
– referencje będą mile widziane
– doświadczenie produkcyjne – minimum roczne
– posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
– preferowani kandydaci z wykształceniem kierunkowym
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– osoba schludna, uczciwa, zaangażowana
– chęć do pracy za granicą
– gotowość pozostania w Norwegii na 3 miesiące

Oferujemy:
– norweskie zasady pracy
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji pracy
– na miejscu pomoc polskiego rezydenta
– pomagamy również przy sprawach administracyjnych
– konkurencyjne stawki godzinowe
– oferujemy pełny etat
– system zmianowy
– zakwaterowanie płatne 2500-3000 NOK za dwa tygodnie
– legalną pracę na 3 miesiące
– dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Za pomocą strony: www.infopraca.p/praca/wedliniarz/norwegia/11046802

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-produkcji-miesnej-od-zaraz-dla-wedliniarza/

ID ogłoszenia: 1354d1670fa8108

8 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji wędlin bez znajomości języka”

  1. Ewelina S na 4 lutego 2015 @ 18:54

    Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą proszę o kontakt 731-033-731 lub emejl : e.stanek93@wp.pl

  2. Witam jesteśmy zainteresowani praca mamy kolejno 31 i 30 lat i jesteśmy małżeństwem bogate doświadczenie w pracy w masarniach holenderskich z językiem angielskim również nie ma problemu . Jesteśmy bardzo chętni do pracy oraz jesteśmy pracowici ,sumienni punktualni. Prosimy o kontakt na kupczak@interia.eu pozdrawiamy serdecznie

  3. Witam,jestem zainteresowana ofertą pracy. kontakt 794772882 lub marcinxD@gazeta.pl

  4. witam jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem.pracoalem w rzezni w w wielkiej brytanii.jezyk angielski sredni,prawo jazdy,licencja na wozki widlowe.tel 607449290.pozdrawiam

  5. zbigniew na 7 lutego 2015 @ 20:21

    Witam.
    Jestem zainteresowany pracą od zaraz na dłuższy okres czasu. tel. + 48 693 035 430 lub mail.

  6. Witam,jestem zainteresowany Panstwa ofertą.Pracę moge podjąć od zarazMam praktykę w pracy na produkcji wędlin w Holandii.tel 729-398-962 lub email m.pawlowska75@gmail.com

  7. Witam!jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pracy razem z kolegą!obecnie pracujemy w UK w przetwórni mięsa wołowego! DAWN MEATS Bedford.posiadamy doświadczenie w pakowaniu!krojeniu,ważeniu,paletowaniu,itp,pracy w niskiej temperaturze,oraz w dynamicznej pracy.Jeżeli oferta jest aktualna to bardzo proszę o odpowiedz na adres e-mail hrabia.24@vp.pl Dziękuję!