do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Norwegii Oslo bez znajomości języka na magazynie spożywczym

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2016 15:21

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla komisjonerów na magazynie z Oslo. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w hurtowni spożywczej przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie towarów na magazynie zgodnie z zamówieniem
  • komisjonowanie
  • rozładunek dostaw
  • prace porządkowe
  • pakowanie i wysyłanie zamówień

Oczekiwania:

  • umiejętność korzystania z komputera
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • wysoka efektywność
  • sprawność
  • umiejętność logicznego myślenia
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym do podjęcia od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki oraz szkolenie pracownicze
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Norwegii oraz na życzenie w szukaniu zamieszkania
  • dla pracowników sumiennych możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • norjobber-as@outlook.com z dopiskiem: „Norwegia praca przy zbieraniu zamówień- magazyn 05/16”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-oslo-od-zaraz-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 74857059a9020731

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii Oslo bez znajomości języka na magazynie spożywczym”

  1. KrystianS na 24 maja 2016 @ 13:01

    Witam
    Jestem zainteresowany waszą ofertą ,mam 3 letnie doświadczenie ang. (Premier Foods ).
    Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy :

    Bardzo dobra znajomość języka ang .

    Krystianswital1@gmail.com
    604996642

    Pozdrawiam