18500-23000 SEK/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Szwecji 2018 bez języka dla par na produkcji kanapek Linköping

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Linköping
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2018 22:26

Zatrudnimy chętnych również pary bez znajomości języka na produkcję kanapek w fabryce z Linköping. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szwecji 2018 dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Linköping, Szwecja

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 18500 do 23000 SEK brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji kanapek, przekąsek i wrapów
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie składników, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, ręczne zwijanie wrapów, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie dobrym
  • mile widziane doświadczenie
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • samodzielne stanowisko
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • umowę na czas określony – 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy w Szwecji
  • rzetelnego pracodawcę
  • wysokie zarobki oraz premie

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja kanapek, Linköping 2018

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 6885b82d6034d14c