26000 SEK/mc

Od zaraz dam pracę w Szwecji bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Göteborg
  • Opublikowany: 14 marca 2019 01:32

Oferujemy zatrudnienie na magazynie z kosmetykami w Göteborgu od zaraz. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Szwecji dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień, rozładunku, załadunku asortymentu.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Miasto: Göteborg, Szwecja

Termin: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy

Pensja: 26000 SEK miesięcznie brutto

Liczna miejsc do obsadzenia: 2

Zadania:

  • jest to praca na magazynie hurtowni kosmetycznej przy wspieraniu codziennego funkcjonowania
  • kompletowanie towarów, zabezpieczanie i pakowanie
  • generowanie listów przewozowych
  • rozładunek dostaw i rozlokowywanie towarów na magazynie
  • wprowadzanie danych do systemu
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność
  • pracowitość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • umowę na pół roku
  • wdrożenie w obowiązku i liczne szkolenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • opcja zdobycia uprawnień na wózki widłowe
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 2500 SEK miesięcznie

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Magazyn z kosmetykami, Göteborg 2019

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 5565c8988ae103fe