128,60 SEK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Szwecji na produkcji woblerów bez znajomości języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 maja 2019 03:07

Aktualnie poszukujemy osoby również bez znajomości języka do pracy w Szwecji na produkcji przynęt wędkarskich. Od zaraz oferta ze Sztokholmu z zakwaterowaniem płatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji przynęt wędkarskich

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja

Wynagrodzenie: 128,60 SEK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna, wymagająca precyzji i dokładności
  • głównym obowiązkiem będzie manualny montaż przynęt – montaż haków, zdobienie, malowanie, lakierowanie
  • konieczne jest rzetelne przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowego produktu

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zręczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz na najbliższe pół roku
  • zaangażowanie, energiczność
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • półroczną, szwedzką umowę o pracę
  • prace w przyjaznym, pomocnym zespole
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie pracownicze

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 1645cd2005384f3f

ilość wszystkich wyświetleń: 741, dzisiaj: 2