136 DKK/h brutto

Od zaraz Dania praca dla par bez znajomości języka produkcja zabawek Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 00:45

Aktualnie trwa nabór do pracy w Danii na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Odense aktualne od zaraz. Zakwaterowanie zorganizowane jest w dobrych warunkach odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Pensja: 136 DKK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Odense, Dania

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż zabawek w fabryce położonej w Odense
  • osoba zatrudniona przeprowadza dokładną kontrolę jakości i pakuje zabawki spełniające najsurowsze normy jakościowe
  • inne zadanie które są zlecane przez koordynatora/kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • sumienne wypełnianie zadań
  • otwartość, komunikatywność
  • zręczność manualna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o duńską umowę na czas określony z opcją przejścia na stałą umowę o pracę
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie na miejscu, koszt miesięczny od osoby to 3500 DKK
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opcja wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/41/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 4165b3a892af2f0b

ilość wszystkich wyświetleń: 433, dzisiaj: 5