120-140 DKK/h brutto

Od zaraz Dania praca fizyczna bez języka przy sortowaniu paczek Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 01:37

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy sortowaniu przesyłek. Oferta z Kopenhagi od zaraz dla Polaków. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz

Miejscowość: Kopenhaga, Dania

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 120-140 DKK/h brutto

Zakres zadań:

  • praca na magazynie firmy logistycznej przy taśmociągu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozładunek oraz sortowanie paczek kurierskich

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zmotywowanie
  • brak nałogów
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaangażowanie, solidność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • wysokie zarobki wypłacane na czas
  • pracę zmianową
  • dodatek za pracę na zmianie nocnej +25% do stawki podstawowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • tanie obiady w stołówce pracowniczej
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 3500 DKK miesięcznie

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/72/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 755c1176a33ded3