3250-3500 PLN netto/mc

Od zaraz dla par Czechy praca bez języka na produkcji komponentów samochodowych w Hranicach

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Hranice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: min. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 3 października 2020 01:41

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w Hranicach na produkcji komponentów do samochodów. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hranice na Morave, Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštem.

Wynagrodzenie: za około 190 godzin ze wszystkim dodatkami:

  • w fabrykach w Kopřivnicach i Rožnovie w wysokości 20 750 CZK netto (ok. 3500 PLN netto);
  • w fabryce w Hranicach w wysokości ok. 19 100 CZK netto (ok. 3250 PLN netto).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji komponentów do samochodów, czyli uszczelek do drzwi i okien, foteli, silników elektrycznych, modułów sterujących oraz zamków do drzwi itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość pracy na zmianie dziennej, nocnej oraz w weekendy;
  • sprawność manualna;
  • chęć wykonywania pracy stojącej przy linii produkcyjnej;
  • dokładne i niezawodne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna i siła, która jest potrzebna do przenoszenia ciężkich elementów – foteli;
  • gotowość wykonania testu na Koronawirusa przed przyjęciem do pracy – koszt po stronie pracodawcy (dotyczy fabryki w Kopřivnicy i Rožnovie pod Radhoštem;
  • pracownik sam opłaca koszt transportu z Polski do Czech.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie w hostelu w pokojach kilkuosobowych (dla par pokoje dwuosobowe);
  • darmowy transport do/z pracy na terenie Czech;
  • bonus dla pierwszych 50 osób w wysokości 3 razy po 6000 CZK za trzy miesiące w pełni przepracowane (fabryka w Kopřivnicy i Rožnovie pod Radhoštem);
  • czeską umowę o pracę (HPP), czyli pełny etat oraz możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • dodatki za pracę w nadgodzinach, w nocy, weekendy, a także dodatek motywacyjny za dobre wypełnianie swoich zadań;
  • pracę w systemie trzyzmianowym (również zmiany nocne);
  • bony żywnościowe albo posiłki w stołówce zakładowej;
  • 25 dni płatnego urlopu;
  • ubezpieczenie społeczne, wypadkowe i emerytalne;
  • pracodawca to renomowana czeska agencja pracy tymczasowej.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 796 289 468 albo 58 781 9381

Źródło: www.olx.pl/oferta/pracownik-produkcji-k-m-czechy-od-zaraz-dla-par-kobiet-i-mezczyzn-CID4-IDGIOev.html

ID ogłoszenia: 9805f771602686c0