115 DKK/h +zakwaterowanie

Od zaraz dla par dam pracę w Danii bez znajomości języka przy pakowaniu sera Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 maja 2019 03:13

Oferta atrakcyjnej pracy w Danii skierowanej dla par przy pakowaniu sera. Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Aalborga dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz sera

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Wakaty: 4

Start: od zaraz

Pensja: 115 DKK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca polega na manualnym układaniu plasterków sera na plastikowych tackach
  • obowiązkiem będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie z obsługi maszyn, BHP
  • zatrudnienie na podstawie legalnej, duńskiej umowy o pracę podpisanej w dwóch językach – duńskim oraz polskim
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w cenie 2800 DKK miesięcznie
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • pracę do zaraz
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/29/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 8955cd80b816591e