11,55 €/h +zakwaterowanie

Od zaraz dla par dam pracę w Niemczech na produkcji deserów bez języka Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 marca 2020 03:09

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Berlinie na produkcji deserów mrożonych. Ogłoszenie pracy w Niemczech skierowane do par bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,55 euro brutto na godzinę pracy + dodatek 1,50 euro za pracę w warunkach chłodniczych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych zgodnie z zasadami BHP
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało dbanie o wysoką jakość składników, ich przygotowywanie, przeprowadzanie kontroli jakości procesów produkcyjnych oraz produktu końcowego, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja deserów Berlin

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-na-produkcji-deserow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 6695e636b65aa6a3

ilość wszystkich wyświetleń: 670, dzisiaj: 1