160-180 NOK/h

Od zaraz dla par dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji kosmetyków Bærum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bærum
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2019 00:10

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w fabryce z Bærum dla par na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bærum, Norwegia

Wakaty: 4

Wynagrodzenie: od 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • dbanie o wysoką jakość wyrobów
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie prac porządkowych
  • pakowanie produktów gotowych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B i własny samochód na wyjazd
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodą komunikację
  • brak nałogów
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • płatne w wysokości 4000 NOK miesięcznie zakwaterowanie, zapewnione w wynajmowanych mieszkaniach z pełnym wyposażeniem
  • pracodawca zapewnia premie i dodatki np. dodatek mieszkaniowy na częściowe pokrycie kosztów
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę norweską na okres 3 miesięcy
  • możliwość podjęcia pracy na stałe

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “pr/04/19”, wraz z aktualnymi dokumentami aplikacyjnymi jak CV należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

e-mail: norwayworker@europe.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-produkcji-kosmetykow-baerum/

ID ogłoszenia: 9475cae34800cb78

1 odpowiedź na “Od zaraz dla par dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji kosmetyków Bærum”

  1. mateuszjakobiuk na 17 kwietnia 2019 @ 11:51

    Witam jestem jak najbardziej zainteresowany wraz z narzeczoną prosze o kontakt 791-666-066. Dziękuje pozdrawiam