2150-2650/mc € brutto

Od zaraz dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 3 stycznia 2020 02:30

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech 2020 dla par również bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii na produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2150-2650 euro brutto miesięcznie

Termin: praca w Niemczech do podjęcia od zaraz

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac pomocniczych na produkcji kremu czekoladowego
  • pracownik będzie kontrolował jakość produktów, pakował, obsługiwał urządzenia i dbał o ciągłość oraz porządek na produkcji

Oczekiwania:

  • energiczność, zaangażowanie, sumienność
  • dostępność od zaraz
  • chęć rozwoju
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zapewniona opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • praca w systemie trójzmianowym
  • bardzo dobre zarobki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 150 euro miesięcznie od osoby lub 250 euro miesięcznie od pary

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 01/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-na-produkcji-kremu-czekoladowego-koln/

ID ogłoszenia: 6975e0e2eaf0930b

2 komentarze na “Od zaraz dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego Köln”

  1. Witam para zainteresowana ofertą, poproszę o kontakt milenaf2@vp.pl lub 732733615

  2. Jacek Maciag na 6 stycznia 2020 @ 08:53

    Poszukuje pracy od zaraz