8,60 GBP brutto/h

Od zaraz dla par oferta pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu słodyczy Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2020 05:58

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla par przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie w Liverpoolu bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 8,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie słodyczy oraz zestawów promocyjnych na linii produkcyjnej;
  • obecnie pakuje się promocyjne zestawy słodyczy czekoladowych z motywem Halloween.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • otwartość i komunikatywność;
  • umiejętność wykonywania bezkonfliktowej pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – płatne raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym zakładzie ze stołówką oraz kantyną;
  • pracę w przyjaznej atmosferze i w międzynarodowym zespole;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • umowę na rok z okresem próbnym na 3 miesiące.

Aplikacja:

CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „słodycze Liverpool 2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-anglii-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-liverpool-uk/

ID ogłoszenia: 8515f47bbcb1d567