2300-2700 € brutto/mc

Od zaraz dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji pizzy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 grudnia 2021 00:52

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji pizzy. Zatrudnienie w fabryce z Berlina możliwe bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji pizzy;
  • wykonywanie powtarzalnych zadań przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie przygotowywał składniki, ustawiał maszyny produkcyjne, przeprowadzał kontrolę jakości oraz dbał o ciągłość produkcji itp.

Wymagania:

  • punktualność, pracowitość i samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • niemiecka umowę o pracę;
  • strój służbowy;
  • zakwaterowanie w cenie 220 € na mc od osoby;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. prod/b1/12/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-produkcji-pizzy-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 48561b77e8218127