od 195 NOK brutto/h

Od zaraz dla par praca w Norwegii bez języka produkcja rowerów, Sandnes

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandnes
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 listopada 2022 00:31

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w fabryce z Sandnes na produkcji rowerów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Sandnes.

Wynagrodzenie: od 195 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji rowerów oraz hulajnóg elektrycznych;
  • zadaniem będzie manualne montowanie oraz składanie części;
  • praca przy taśmie z wykorzystaniem elektronarzędzi.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • punktualność;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • atutem będzie wykształcenie związane z elektroniką.

Oferujemy:

  • płatny urlop wypoczynkowy;
  • odzież pracowniczą;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • szkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym w cenie 3000 NOK na mc od osoby;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • norweską umowę;
  • opcję przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-norwegia-praca-bez-jezyka-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-sandnes-2022-2023/

ID ogłoszenia: 426636d33a584972