10 euro brutto/h

Od zaraz do pracy w Niemczech dla par pakowanie perfum bez języka, Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2017 01:46

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz skierowana do par przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie bez znajomości języka w firmie dystrybucyjnej ulokowanej w Augsburgu. Zakwaterowanie zorganizowane jest za darmo na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Czas trwania umowy: do 22 grudnia włącznie 2017

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przepakowywanie oraz pakowanie perfum
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • zręczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność, zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • możliwość przyjechania do Niemiec swoim samochodem
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej od zaraz do 22 sierpnia 2017
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w hotelu robotniczym
  • pełny etat z opcją pracy w godzinach nadliczbowych
  • dodatki za pracę zmianową i po godzinach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zatytułowaną: „pakowanie-perfum/09/17″ należy przesłać mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter2017@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-przy-pakowaniu-perfum-augsburg/

ID ogłoszenia: 2259a700fff13d5