152,40 NOK/h + zakwaterowanie

Od zaraz do pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 01:05

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Bergen od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji pizzy mrożonej dla Polaków z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań mrożonych

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy myciu, szatkowaniu, krojeniu składników
  • pracownik obsługuje krajalnicę, wagę i maszyny z linii produkcyjnej
  • inne zadania np.: pakowanie, etykietowanie, układanie składników

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • możliwość otrzymywania premii za wydajną pracę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • soknadansatte2019@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-mrozonej-bergen/

ID ogłoszenia: 6045c350f402f736

ilość wszystkich wyświetleń: 1636, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz do pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej Bergen”

  1. Daniela0510 na 28 stycznia 2019 @ 19:48

    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy
    Adres e_mail: daniela.malczewska@gmail.com
    Tel. 503786866